LOGO.jpg

Dali by jste si do těla RFID čip?

Ne (39 | 85%)
Zadarmo ano (2 | 4%)
Ano (5 | 11%)
Statistiky:

Antivir pro Symbian

Android_-_Title_84.png
3D-EMS_Android_Windows_Symbian_81.png

Antivir pro mobily se systémem Symbian

Kvalitní antivir "ESET Mobile Security"

Ochrana před hrozbami - Chrání všechny aplikace a soubory v zařízení i na paměťové kartě pomocí proaktivní technologie ESET NOD32 optimalizované pro mobilní platformy.

SMS/MMS Antispam - Filtruje nevyžádané SMS a MMS zprávy na základě seznamu povolených a zakázaných čísel. Lze také blokovat všechna neznámá čísla nebo volající bez identifikace.

Blokace hovorů - Blokuje nevyžádané hovory a hovory z neznámých či skrytých čísel. Kontakty lze povolit nebo zakázat a zařadit do seznamu.

Bezpečnostní audit (integrovaný správce úloh) - Na vyžádání prověří důležité funkce zařízení, jako např. stav baterie, stav a viditelnost bluetooth připojení, volné místo a běžící procesy.

Přítomnost funkcí na jednotlivých operačních systémech si zkontrolujte v tabulce níže.

 

Anti-Theft

Ochrana na více úrovních, která umožňuje při ztrátě nebo odcizení zařízení lokalizovat, vzdáleně kontrolovat přístup a případě smazat uložená data a kontakty.

Kontrola SIM karty- Umožňuje kontrolu zařízení i po vložení neautorizované SIM karty. Příjemci uvedení v důvěryhodných kontaktech obdrží informaci o vložené SIM kartě. SMS zpráva obsahuje tel. číslo, IMSI a IMEI kód karty.

Vzdálené zamknutí - Zamkne ztracené či ukradené zařízení pomocí SMS příkazu. Po zamknutí se k uloženým datům může dostat pouze autorizovaná osoba.

GPS lokalizace - Vzdáleně lokalizuje zařízení pomocí SMS příkazu a souřadnic GPS.


Co dělat v případě, když...

…je zařízení ukradeno nebo ztraceno?

Nejprve vzdálené zamkněte zařízení. Pokud jsou na zařízení citlivá data, pošlete SMS s příkazem ke smazání všech uživatelských dat.

...se někdo snaží použít zařízení?

Pokud máte aktivní kontrolu SIM karty, pak se po vložení neautorizované SIM karty odešle SMS zpráva s informací o vložené SIM kartě, včetně telefonního čísla a kódů IMSI a EMEI.

Vzdálené smazání dat - Pomocí SMS příkazu bezpečně smaže všechny kontakty, zprávy a data na paměťové kartě. Pokročilá metoda zajistí trvalé smazání dat bez možnosti pozdější obnovy.

http://www.eset.cz/cz/domacnosti/produkty/mobile-security

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one