LOGO.jpg

Dali by jste si do těla RFID čip?

Ne (39 | 85%)
Zadarmo ano (2 | 4%)
Ano (5 | 11%)
Statistiky:

Mobily ODPOSLOUCHÁVAJÍ!

odposlech mobilu.cdr.jpg

MOBILY VÁS ODPOSLOUCHÁVAJÍ!!!

Vypínejte "chytrý telefon", pokud nechcete být odposloucháváni

Pokud vlastníte takzvaný chytrý telefon a nechcete být odposloucháváni, nepouštějte ho
z dohledu a důležitá jednání veďte poblíž rušičky mobilního signálu. Právě takové je doporučení odborníků na odposlechovou techniku. S nástupem moderních technologií se totiž rozšiřují i možnosti jejich zneužití. Chytré telefony tak mohou kromě běžných funkcí plnit i úlohu nenápadného prostorového odposlechu a na svého majitele mohou vyzradit i mnohem víc.

Například k odposlouchávání dění v okolí telefonu stačí poměrně málo - nainstalovat předem do přístroje specializovaný software a pak už ho jen na dálku aktivovat. Odposlech pak probíhá formou běžného telefonního hovoru, který je ovšem na „napíchnutém" telefonu nezjistitelný.

Dostat se alespoň na chvíli k cizímu telefonu a nainstalovat do něj speciální program přitom pro profesionály nepředstavuje žádnou nepřekonatelnou překážku.

„Stačí, když se třeba půjde člověk koupat, a na chvíli tak telefon ztratí z dohledu,"řekl k tomu Právu bývalý šéf civilní rozvědky Karel Randák. Druhou možností je pak podle něj podstrčit své oběti rovnou upravený telefon, například jako dárek.

Stačí 25 tisíc

Na trhu je hned několik firem, které se prodejem takového softwaru včetně jeho instalace do telefonu živí.

Ceny základního provedení začínají na několika tisícovkách korun. Například za 25 tisíc korun už zákazník dostane systém, který dokáže kromě prostorového odposlouchávání vytáhnout z telefonu i kompletní data o proběhlé SMS nebo e-mailové komunikaci, ale také lokalizovat jeho polohu podle GPS, odposlouchávat přímo telefonní hovory, nahlížet na dálku do kontaktů, galerie obrázků nebo do historie prohlížených webových stránek.

Podle bývalého šéfa vojenské tajné služby a bezpečnostního experta Andora Šándora jde o techniku, po které se často sahá zejména v privátním sektoru.

„Pokud si chce například firma zajistit komparativní výhodu při velkém výběrovém řízení, kde jde o stovky miliónů, tak se to samozřejmě vyplatí a také se to používá. Konkurenti tak mohou zjišťovat, za kolik mají nabídky ostatní nebo jakou mají strategii," vysvětlil bývalý šéf vojenských rozvědčíků.

„Státní instituce si odposlechy i výpisy komunikace můžou opatřit standardně podle zákona u telefonních operátorů, ale pro svět byznysu je to velmi elegantní možnost, jak se k takovým věcem dostat," poznamenal Šándor.

Policie má na výběr

Černou práci pro firmy mohou dělat například specializované soukromé bezpečnostní agentury, které si mohou takovou techniku bez problémů dovolit. „Zákonná norma je slabá, a žádná kontrola bezpečnostních agentur tak neexistuje," konstatoval Šándor.

Prostorové odposlechy bez nutnosti dopředu na místo instalovat běžnou štěnici může využívat i policie nebo tajné služby. Pokud totiž mají detektivové soudní povolení k odposlouchávání např. kanceláře podezřelého, je už čistě na nich, jakou techniku si k tomu zvolí.

 „Pokud je to povoleno soudem, tak policie není limitována provedením a záleží na ní, jaké technické prostředky bude volit. Může využít jakéhokoli technického prostředku, jaký má k dispozici," řekla k tomu Právu pražská vrchní státní zástupkyně Lenka Bradáčová.

Právem oslovený detektiv, který se nasazováním tzv. „uší" zabývá, ale přínos prostorových odposlechů pomocí telefonů relativizuje. „Pokud má člověk telefon v kapse, tak z jednání není slyšet nic. Důležité také je, že odposlech je v takovém případě limitován výdrží baterky napíchnutého telefonu," poznamenal detektiv, který si nepřál být jmenován.

Podle něj je pro policii stále přínosnější umístit do sledovaného místa napevno klasickou štěnici, která vydrží své okolí monitorovat dlouhé hodiny a navíc mnohem kvalitněji.

Vyndání baterie - dříve spíše pověra

U dřívějších generací mobilních telefonů nebyla jejich aktivace na dálku možná, protože neumožňovaly instalaci nových programů a aplikací. I tak ale například byznysmeni nebo členové podsvětí dlouho při citlivých schůzkách vyndávali ze svých přístrojů baterii.

„Byla to spíše pověra než co jiného. Reálně to mohlo zabránit pouze odposlechu formou klasické štěnice v mobilu, která se dala instalovat v podstatě pouze do baterie," vysvětlil dřívější obrannou strategii Šándor.

V současné době by naopak vyndání baterie nechtěnému odposlechu na dálku pomohlo, stejně jako obyčejné vypnutí přístroje. Často se také při důležitých obchodních jednáních používají rušičky mobilního signálu.

Čtení SMS

Software pro odposlech telefonu slouží k získání informací o tom, co se děje na sledovaném mobilu. Naprostou samozřejmostí je tak i čtení SMS, protože textové zprávy představují důležitou součást veškeré komunikace. Díky softwaru budete znát nejen přesné znění textových zpráv, ale i jejich frekvenci, čas odeslání/přijetí a další údaje.

Dá se říct, že dnešní člověk komunikuje především elektronicky. Bez mobilního telefonu si už neumíme představit běžný den. A právě tato oblast komunikace často ukrývá i možná rizika.

Kompletní výpis SMS vám bude chodit buď jako SMS zpráva, nebo e-mail.

Odposlech hovorů

Díky moderním funkcím chytrých telefonů se můžete rychle a jednoduše dozvědět nejen to, kdo na sledovaný mobil volal, ale i celé znění hovorů, Údaje budou zasílány na váš e-mail. Software se ideálně kombinuje s generací dnešních chytrých telefonů, běží na pozadí a přítom zaznamenává a ukládá veškorou činnost.

Odposlech hovorů může odhalit partnerskou nevěru, nefér chování členů vaší společnosti, ale třeba i nevhodné kamarády vašich dětí.

Odposlech pro iPhone

Moderní chytré telefony značky Apple nazvané iPhone jsou obrovským hitem, který ani po letech od uvedení na trh neztratil nic ze svého kouzla. Je tomu přesně naopak, neustálé zdokonalování a inovace udělaly z iPhonů jedny z nejoblíbenějších mobilů nové generace. Je pravděpodobné, že telefon některé řady iPhone ho používá i hodně lidí okolo vás - včetně těch, o nichž byste měli rádi přehled.

Je možné odposlouchávat a sledovat činnost i na iPhonu? Samozřejmě, stejně jako u jiných chytrých telefonů stačí fyzicky nahrát sledovací software, který poběží v pozadí a uživatel o něm nebude mít ponětí. Poté budete mít k dispozici kompletní přehled, včetně hovorů, SMS zpráv atd.

Pokud se i ve vašem okolí používá mobilní telefon značky Apple, a vy byste rádi věděli, co se na něm odehrává, není v tom žádný problém.

iPhone obecně vynikají jednoduchostí, jež se týká i používání sledovacího softwaru. Stačí jej nahrát, nastavit a o zbytek se postará profesionálně napsaný softwarový kód a telefon.

Odposlech mobilu zastane celou řadu jednotlivých zařízení, jako jsou GSM štěnice, GPS lokátory, odposlech telefonní linky a další. S pomocí programu pro odposlech mobilu můžete mít všechna tato zařízení v jednom!


Hlavní funkce:

- sledování kde se telefon nachází 
- poslech veškerých provedených hovorů
- čtení SMS
- odposlech okolí telefonu
- prohlížení webové historie a mnoho dalších funkcí
- není nutné nikam ukrývat všemožná zařízení
- není nutné řešit problémy s dobíjením techniky
- je vždy tam, kde má být
- pohodlná a přehledná správa veškerých záznamů přímo na internetu, takže máte data kdykoliv po ruce
- s odposlechem mobilu vám již nic neuteče

Odposlech mobilu je speciálně navrženým a komplexním balíčkem softwaru, který umožňuje do detailu sledovat činnost na vzdáleném mobilním telefonu. Software funguje na drtivé většině dnešních tzv. chytrých telefonů a je možné ho použít i na jiných OS než Android (v současné chvíli je software kompatibilní se všemi druhy iPhone, OS Android, BlackBerry OS, Symbian a Windows Mobile). Na rozdíl od jiných způsobů odposlechu nevyžaduje náročný a drahý externí hardware ani složitou instalaci - pouze se fyzicky nahraje do mobilu a poté odesílá kompletní data buď formou SMS, nebo do přehledného zabezpečeného účtu.

Odposlech telefonu s Androidem zajistí:

- Nahrávání okolí telefonu
- Čtení SMS

- Sledování GPS lokace

- Odposlech veškerých provedených hovorů

- Sledování fotek a videí v mobilu

- Sledování historie procházení webu

Elegantně využívá funkcí chytrého telefonu. Běží na pozadí, není možné jej zjistit
a přímo na mobilu se aktivuje pouze po zadání volitelného šestimístného kódu na klávesnici.

Požadavky na fungování sledovacího softwaru:

- Aktivní internetové připojení
- OS Android, iOS, Symbian či BlackBerry OS

S programovým balíkem na odposlouchávání budete mít dokonalý přehled o „dění" na daném mobilním telefonu. Nejedná se tedy „jen" o odposlech hovorů, ale třeba i odposlech fyzického okolí mobilu, sledování pozice skrz GPS a mnoho dalšího.

Ohrožené mobily, které lze "napíchnout"

Nokia N95
Nokia E61
Sony Ericsson P1i
Nokia N82
Siemens SX1

Pozn.: Telefony využívají operační program Symbian, na který se piráti zaměřili.


NÁHODNĚ VYBRÁNI VEŘEJNÍ PRODEJCI ODPOSLECHU:

www.odposlech-mobilu.cz
www.odposlechy24.cz
www.spionazni-technika.cz/odposlech-39/odposlech-mobilniho-telefonu-75


"Jak si zajistit své soukromí?"
"Vytáhnutím baterky?"
"Nainstalovat antivir?"
"Nebo jednoduše nepoužívat "chytré dotykové telefony?"
(Pozn. Pravda)

2.jpg
1.jpg
3.jpg
loga 4 mobilu.jpg
7.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one