LOGO.jpg

Dali by jste si do těla RFID čip?

Ne (39 | 85%)
Zadarmo ano (2 | 4%)
Ano (5 | 11%)
Statistiky:

RFID čip v těle!

c3.jpg
c1.jpg

Začínají trestat ty, kteří odmítli mikročip!

12.11.2012
Zvyknout na mikročipy nejprve mladou generaci

V Texasu se vzbouřili někteří ze studentů, kteří odmítli dát si zavést mikročip do identifikační dokumentace (identifikační karta) a následně za to byli "potrestáni".

Od 1. října se studenti z John Jay High School a Anson Jones Middle School v San Antoniu měli vyjádřit, zda chtějí mít ve svých identifikačních kartách zaveden RFID čip (radio-frequency identification), který by monitoroval jejich pohyb.

Použitím technologie RFID by byly škola i učitelé schopni monitorovat pohyb více než 6,000 studentů na těchto dvou vybraných školách a pohyb žáky ZŠ v celém distriktu. Vymahatelných monitorovacího čipu argumentují i ​​tím, že se sníží absence studentů ve škole. Počítalo se s tím, že pokud by byl tento pilotní program úspěšný, zapojilo se do ní dalších 112 škol s více než 100 000 studenty, přičemž samotní pedagogičtí pracovníci trvají na důležitosti tohoto projektu. Podporovatelé projektu tvrdí, že jeho uvedení do škol je pouze v jejich dobrém zájmu, protože by přinesl školám několik milionů dolarů z extra fondů.

Studenti, kteří mikročip odmítli, jsou viktimizaci a vyloučeni


Zdá se, že ti studenti, kteří odmítli, jsou svými učiteli viktimizaci a rovněž vyloučeni z jiných projektů. Také ztratili přístup do kaváren a knihoven patřícím škole, kde bez čipu nemají přístup.

Jak přinesl zpravodajský portál RT.com., Jedna ze studentek střední školy John Jay, Andrea Hernandez, obvinila učitele z toho, že ignorovali její žádosti respektovat její soukromí a nemohla se zúčastnit voleb do školního senátu, bez zavedení RFID mikročipu. Jelikož studentka mikročip odmítla, školní autority začali tlačit na rodiče, aby ji k tomu donutili. Rodiče dceru v tomto naopak podporují, ale žijí ve strachu, že ji ze školy vyloučí. Andreino otec spolu s mnoha vystoupil před výborem NISD (Northside Independent School District), aby vyjádřili hluboké znepokojení nad tím, nakolik vůbec je tato technologie bezpečná a respektující lidskou důstojnost-čip zůstává aktivní i poté, co dítě areál školy opustí.


Někteří ho již mají dobrovolně v těle, viz. video:
http://www.youtube.com/watch?v=r5s5rzjKFgg&feature=BFa&list=PLAF89618F57EA6B43"Už se na to těšíte?!!!"
"pozn. PRAVDA"

c2.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one