LOGO.jpg

Dali by jste si do těla RFID čip?

Ne (39 | 85%)
Zadarmo ano (2 | 4%)
Ano (5 | 11%)
Statistiky:

RFID čipy!!!

rfid a ruka.jpg
RFID_Handsw.jpg

RFID čip je nám blíž, než si myslíme!

24.11.2012

Malé a zároveň cenově dostupné nosiče informací pracující na principu radiofrekvenční identifikace (RFID) se začaly masivně využívat již počátkem devadesátých let minulého století. V současné době je RFID na celém světě považována za klíčovou technologií.

Ačkoliv si to mnohdy ani neuvědomujeme, je technologie radiofrekvenční identifikace již masově rozšířena, a to v mnoha oblastech běžného života. Pravděpodobně nejpopulárnějším tématem několika posledních let je možnost identifikace osob a jejich případného sledování pomocí implantovaného RFID čipu.

Skutečným průkopníkem v této oblasti se však stala kalifornská firma Applied Digital Science, která vyrobila mikročip vhodný k implantaci do lidského těla a uvedla jej na trh jako komerční aplikaci. Tento mikročip, který má rozměry 12 x 2,1 mm a je tedy velký přibližně jako zrnko rýže, je určen k implantaci do podkožní tkáně - zpravidla na horních končetinách, kde je bez příslušného technického vybavení prakticky nezjistitelný. 
Vlastní aplikace čipu do těla nositele trvá v typickém případě méně než dvě minuty a probíhá v lokální anestézii.

Před použitím RFID implantátů pro identifikaci u lidí varují nejen ochránci lidských svobod a práv, ale též celá řada náboženských organizací. Podle těch prvních může masovější zavedení čipů znamenat výrazné omezení anonymity či dokonce její naprostou ztrátu v případě, pokud by čipování osob bylo povinné.

S technologií radiofrekvenční identifikace se většina z nás setkává prakticky každý den, protože RFID čipy v různých formách a podobách jsou již dnes téměř běžnou součástí našeho života.

Každý systém na bázi RFID se skládá ze tří základních součástí - nosiče informací, antény a tzv. ovladače. Jednotlivé součásti přitom mohou mít různou podobu, velikost a výkonnost.

 

Nyní se snaží spojit kreditní kartu a debetní kartu do jedné. Rychle se tomu blížíme. Vicepresident USA navrhuje, aby každý občan státu byl zachycen tímto systémem a nosil s sebou smartkartu. Připravuje se zavedení implantací destičky pod kůži. Smartkarta obsahuje plnou informaci o člověku. Když vám budou navrhovat implantaci nového systému identifikace, nesouhlaste s tím! Bylo uvolněno 500 milionů dolarů za vnášení informací do systému valferů (tj. podkožní informace). Ve vládních kruzích se diskutovalo a byla nastolena přímá otázka: nemůžeme kontrolovat všechny lidi, když je nebudeme schopno identifikovat, to znamená, když bude možnost záměny. Karu můžete ztratit, někomu ji ukrást, ale znamení (destička pod kůží) bude vždycky s vámi. Ztratit to můžete jen ztrátou ruky anebo hlavy a to se dá vždy zpozorovat. Když vám někdo uřízne ruku, a půjde si do obchodu něco koupit s tím, že bude chtít platit pomocí mikročipu instalovaného v uříznuté ruce, řeknou mu: "Tady něco nesouhlasí…" Nebude totiž možno cokoliv kupovat nebo prodávat, když nebudete mít na sobě instalováno toto znamení. Už nyní máme tisíce dětí, jimž před několika lety implantovali podkožní destičku, a zatím není pozorován žádný vedlejší účinek. Ve Švédsku má podkožní destičku implantováno sedm tisíc lidí, avšak zatím nebyly žádné problémy. Brzy to zachvátí celý svět.

Col Sanderson
inženýr - konstruktér počítačových mikročipů

Dnes se s RFID čipy můžeme setkat již naprosto všude, otázka času zástava kdy přijde ten správný čas, kdy budou lidi žadonit o to aby mohli být označkování jako "věci" pro zajištění jejich "údajné bezpečnosti".

Zde naleznete velice zajímavý rozhovor mezi Rockefellerem a Aronem Russo:
http://www.youtube.com/watch?v=ftGvkgS7PF4&feature=youtu.be&t=1h44m55s

Jak ale donutit lidi aby se nechali dobrovolně o čipovat?

Klíčem k tomu aby se lidi nechali očipovat je vždy nějaká událost. V nedávné historii to byl například útok z 11.9.  Media si dokážou vždy vymyslet dobrý důvod proto, abyste dobrovolně přistoupili na jejich požadavky... před dalšími útoky...


"Lidé budou sami prosit o to, aby do nich implantovali RFID čip, který by měl zajistit jejich údajnou bezpečnost, před hrozbou, která byla celá vymyšlená!"
"pozn. PRAVDA"

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one