LOGO.jpg

Dali by jste si do těla RFID čip?

Ne (39 | 85%)
Zadarmo ano (2 | 4%)
Ano (5 | 11%)
Statistiky:

TV LCD Vás sledují!

LCD a kamera.jpg

Sleduje mě LCD televize!!!

Absolutní novinkou Samsungu pro tento rok přestavuje vybavení některých řad televizorů kamerou a mikrofonem. Můžete tak ovládat televizor hlasem nebo pohybem ruky.

Samsung novu funkci označuje pojmem Smart Interaction - dle jeho slov se jedná o intuitivní platformou využívající ovládání televize pohybem, hlasem i prostřednictvím rozpoznávání obličejů. Technologie Smart Interaction je doplňkem dálkového ovládání a má nabídnout větší výběr a pohodlí při ovládání jejich domácí zábavy. Více na: http://avmania.e15.cz/samsung-ovladani-televizoru-hlasem-a-gesty---prvni-zkusenosti#utm_medium=selfpromo&utm_source=avmania&utm_campaign=copylink

Televizor lze zapnout či vypnout, aktivovat vybrané aplikace nebo vyhledávat obsah ve webovém prohlížeči. Jednoduše hlasovými pokyny můžete ovládat televizor - technologie v současnosti podporuje až 30 jazyků. Pouze pomocí ruky lze prohlížet internetové stránky a vybírat odkazy na požadovaný obsah. Vestavěná kamera je schopná rozpoznat pohyb před obrazovkou a dva nesměrové mikrofony dokážou rozeznávat zvukové pokyny.

Jsou vybaveny funkcí Smart Interaction, pro update na nejnovější verzi firmwaru.J Více na: http://avmania.e15.cz/samsung-smart-tv-maji-prvni-pohybem-ovladanou-aplikaci--angry-birds#utm_medium=selfpromo&utm_source=avmania&utm_campaign=copylink

Ukázka na:
http://www.youtube.com/watch?v=ePgtdqvYSNY&feature=player_embedded"A pak že jsou kamery jen na ulicích, v obchodech, v restauracích, v podchodech, v gařážích, na úřadech, v práci. Ale teď je budete mít i DOMA, v soukromí?!!"
"pozn. PRAVDA"
Více na: http://avmania.e15.cz/samsung-ovladani-televizoru-hlasem-a-gesty---prvni-zkusenosti#utm_medium=selfpromo&utm_source=avmania&utm_campaign=copylinkVíce na: http://avmania.e15.cz/samsung-ovladani-televizoru-hlasem-a-gesty---prvni-zkusenosti#utm_medium=selfpromo&utm_source=avmania&utm_campaign=copylin:
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one